+420 603 807 087
Vyhledat

Blog

Blog je prostor pro naše nebo i Vaše postřehy o sdíleném létání a vším co s tím souvisí.

Pro koho je Fér Éro?

Pro koho je Fér Éro?

Odpověď je naprosto snadná: úplně pro všechny! Často se stává, že mají zákazníci, když ne strach, tak určitý respekt z létání. Ti, co letí úplně poprvé (mimo dopravní cesty), mají zcela logické, leč zbytečné obavy. Faktem je, že 10 z 10 "prvoletců" mi po přistání potvrdili, že jejich obavy byly zcela zbytečné a že let si překvapivě užili mnohem více, než původně čekali.

Přečíst
Na skok do Drážďan

Na skok do Drážďan

Na některé zážitky, je třeba si počkat, aby stáli za to. To je přesně příklad sdíleného vyhlídkového letu do Drážďan. Třikrát odložený let kvůli počasí - nedá se nic dělat.

Přečíst
Můj první Fér Éro let

Můj první Fér Éro let

S velkým nadšením a pln očekávání jsem se zaregistroval do systému Fér Éro. Kdo by nechtěl létat za polovic? Navíc mne létání samotného nebaví a není nic lepšího než sdílet tu nadpozemskou krásu s dalšími lidmi na palubě. 

Přečíst
Fér Éro letí!

Fér Éro letí!

Fér Éro je neziskový projekt nadšených pilotů. Všimli jsme si, že hodně pilotů, kteří rádi létají musí řešit i finanční stránku téhle vášně. Stejně tak je celá řada lidí, kteří by se rádi proletěli, nebo to i čas od času udělají, musí počítat náklady. Tak nás napadlo, dávat tyhle lidi dohromady.

Přečíst