Pro piloty +420 603 807 087
Vyhledat

Kontakt

Nevíte si s něčím rady, chcete se na něco zeptat? Napište nám a my vám určitě odpovíme.

Nejčastější dotazy

Je uvedená cena za osobu a nebo za celé letadlo?

Uvedená cena je opravdu za celé letadlo! Jinými slovy, pokud poletí jedna, dvě nebo tři osoby + pilot, tak cena bude pořád stejná.

Je možné na let obdržet dárkový poukaz?

Ano je. Při objednávce nebo poptávce letu zaškrtněte, že máte zájem o poukaz a systém vám jej automaticky pošle ihned po provedení platby objednávky.

Jak probíhá organizace a plánování letu?

Po objednání letu a uhrazení příslušné částky prostřednictví platební brány se Vám ozve konkrétní pilot daného letu (telefonicky, nebo emailem nebo v chatu) a domluvíte si konkrétní termín letu. Pilot Vám dá instrukce jak se dostanete na letišti a kde se potkáte, případně další detaily letu. Po letu pak můžete dle spokojenosti pilotovi napsat recenzi. Upozorňujeme, že může dojít k odložení letu kvůli počasí a dalším nepředvídatelným faktorům, které nedokážeme ovlivnit. Pilot s Vámi rád naplánuje náhradní termín letu. 

Je létání bezpečné?

Statisticky je létání druhá nejbezpečnější forma dopravy hned po jízdě na eskalátoru. Naši piloti jsou profesionálně vyškolení s platnými kvalifikacemi a průkazy. 

Jaké jsou zdravotní omezení na let?

Neexistují skoro žádná zdravotní omezení pro let našeho typu. Měli byste být schopni do letounu nastoupit a vystoupit a určitě není možné letět pod vlivem alkoholu a psychotropních látek.

Můžeme změnit trasu letu?

Trasu i délku letu si můžete po dohodě s pilotem upravovat dle libosti. Upozorňujeme, že některé vzdušné prostory jsou v ČR zakázané či omezené a není možno v nich naplánovat trasu. Více informací Vám vždy poskytne pilot.

Vaše další dotazy ohledně provádění letů rádi zodpovíme na telefonu nebo emailu:

tel.: 603 807 087
4gsyQOQ.0kio8~29g

Kontaktní formulář

Pozn.: položky označené * jsou povinné.