Pro piloty +420 603 807 087
Vyhledat

Kde létáme?

Létáme na letišti Sazená, kousek od Prahy, blízko Mělníka...

Letiště Sazená

Létáme na letišti Sazená, které se nachází u dálnice D8, kousek od města Mělník. Je ale také možné, že se s pilotem domluvíte na vyzvednutí na jakémkoliv jiném letišti!

Příjezd k nám na letiště je pravda trochu krkolomný. Kvůli složitým majetkovým vztahům kolem pozemků, nejsme schopni vybudovat příjezdovou cestu. Je potřeba objet a přejet travnatou plochu. Cesta je vyznačena. Pojedete-li tedy k nám autem Ferrari s nízkou světlou výškou, nechte raději auto hned u brány a travnatou plochu přejděte. Fabie už cestu zvládne bez problémů.

prijezd-na-letiste1. Za závorou zatočte vlevo po zpevněné cestě, v žádném případě nepřejíždějte zábranu ohraničující provozní plochu.

2. Na konci zábrany zatočte vpravo, zastavte tak, abyste viděli vpravo i vlevo na provozní plochu, a ujistěte se, že ani z jedné strany se neblíží letadlo. Pokud se letadlo neblíží, přejeďte obloukem na druhou stranu. Nejeďte přitom v již vyjeté stopě.

3. Za zábranou ohraničující provozní plochu zatočte vpravo a pokračujte směrem na parkoviště.

4. Zaparkujte vozidlo ještě před oplocením

Po příjezdu na letiště můžete navštívit kancelář letecké školy FLY FOR FUN, hned vlevo u parkoviště. Zde jsou k dispozici toalety, nápojový automat i automat na kávu. Naše recepční vám vyjdou vstříc při vašich dotazech. K letu nic zvláštního nepotřebujete, stačí běžné pohodlné oblečení.

Předpokládám, že s pilotem jste už domluveni, kde a jak se sejdete. Počkat na něj můžete v altánu vpravo od parkoviště, nebo přímo v kanceláři školy. Na letiště se určitě dostavte včas, ideálně s předstihem 15 minut.

Budete-li mít po letu nějaké další dotazy ohledně létání, zodpoví vám je sám pilot, případně opět naše skvělé recepční.

Užijte si svůj vyhlídkový let!

Poptávka letuPoptávka letu